В Днепре военкома осудили на 2 года за взятку с новобранца

27.04.2017 08:40

Военкому АНД-района Днепра Валерию Майеру, которого судят за 500 литров бензина, дали 2 года тюрьмы за взятку с новобранца.

Об этом говориться в решении суда АНД-района Днепра, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как написано в материалах дела, 25 февраля 2015 года во время частичной мобилизации Валерий Майер получил 4 тыс. грн на сантехнику для райвоенкомата за то, чтобы отсрочить днепрянину призыв в ряды Вооруженных Сил Украины.

Получив взятку, военком пообещал, что будет использовать свое положение чтобы «не вызывать ОСОБА_5, снять с учета и не призывать на военную службу».

На суде Валерий Майер виновным себя не признал и заявил – ему предложили волонтерскую помощь и на месте решили, что военкомату нужна новая сантехника. По словам военкома, при первом разговоре присутствовал его заместитель.

Во время второй встречи военкому показали деньги, которые он в руки не взял. В этот момент к нему в кабинет ворвались сотрудники СБУ и прокуратуры, а сам бескорыстный «волонтер» куда-то исчез.

По непонятной причине, деньги оказались в ящике стола Майера, но как они туда попали – ему неизвестно.

Судья решил, что вина военкома подтверждается показаниями свидетелей, протоколами обысков, заявлением СБУ и выводам экспертов. В итоге суд принял решение – 2 года лишения свободы с лишением права занимать должности в военных комиссариатах и других военных формированиях структуры Министерства обороны Украины.

По информации СМИ, Валерия Майера лишили звания и должности. Он с этим не согласился и подал в суд на Днепропетровский областной военный комиссариат, Генштаб Вооруженных Сил Украины и командование Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет