В Днепре военкома осудили на 2 года за взятку с новобранца

27.04.2017 08:40

Военкому АНД-района Днепра Валерию Майеру, которого судят за 500 литров бензина, дали 2 года тюрьмы за взятку с новобранца.

Об этом говориться в решении суда АНД-района Днепра, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как написано в материалах дела, 25 февраля 2015 года во время частичной мобилизации Валерий Майер получил 4 тыс. грн на сантехнику для райвоенкомата за то, чтобы отсрочить днепрянину призыв в ряды Вооруженных Сил Украины.

Получив взятку, военком пообещал, что будет использовать свое положение чтобы «не вызывать ОСОБА_5, снять с учета и не призывать на военную службу».

На суде Валерий Майер виновным себя не признал и заявил – ему предложили волонтерскую помощь и на месте решили, что военкомату нужна новая сантехника. По словам военкома, при первом разговоре присутствовал его заместитель.

Во время второй встречи военкому показали деньги, которые он в руки не взял. В этот момент к нему в кабинет ворвались сотрудники СБУ и прокуратуры, а сам бескорыстный «волонтер» куда-то исчез.

По непонятной причине, деньги оказались в ящике стола Майера, но как они туда попали – ему неизвестно.

Судья решил, что вина военкома подтверждается показаниями свидетелей, протоколами обысков, заявлением СБУ и выводам экспертов. В итоге суд принял решение – 2 года лишения свободы с лишением права занимать должности в военных комиссариатах и других военных формированиях структуры Министерства обороны Украины.

По информации СМИ, Валерия Майера лишили звания и должности. Он с этим не согласился и подал в суд на Днепропетровский областной военный комиссариат, Генштаб Вооруженных Сил Украины и командование Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що наказом Міністерства охорони здоров’я України від 30.08.2018 № 1573 (далі – Наказ № 1573), який набув чинності 13.11.2018 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 24 вересня 2018 року за № 1094/32546), запроваджено зміни до форми Звіту про обсяги виробництва лікарських засобів із використанням спирту етилового (далі – Звіт), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 березня 2011 року № 156 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 07 квітня 2011 року за № 461/19199).

Форму Звіту затверджено відповідно до ст. 2 Закону України від 04 квітня 1996 року № 123/96-ВР «Про лікарські засоби» із змінами та доповненнями, абзацу 3 п. 11 Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), що видаються до отримання з акцизного складу спирту етилового неденатурованого, спирту етилового денатурованого (технічного) та біоетанолу, які використовуються суб’єктами господарювання для виробництва окремих видів продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1257.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, які отримують спирт етиловий з акцизного складу для виробництва лікарських засобів (у тому числі компонентів крові та виготовлених з них препаратів), складають Звіт у трьох примірниках.

Звіт погоджується представником ДФС на податковому посту.

Наказ № 1573 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 13.11.2018 № 87.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Згідно з Бюджетним кодексом України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із змінами та доповненнями розмір мінімальної заробітної плати  визначено Законом України від 07 грудня 2017 року № 2246-VIII «Про Державний бюджет на 2018 рік» із змінами.

Так, мінімальна зарплата станом на 1 січня 2018 року становить:

¨ у місячному розмірі – 3 723 грн;

¨ у погодинному розмірі − 22,41 гривень.

Отже, з 1 січня 2018 року роботодавцем жодному найманому працівнику заробітна плата не може нараховуватись менше 3 723 грн за відпрацьований повний місяць.

Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям. Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

Зокрема, відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненями фінансова відповідальність за кожного працівника при недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці складає 10 мінімальних зарплат або 37 230 гривень.

 

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось