В Днепре военкома осудили на 2 года за взятку с новобранца

27.04.2017 08:40

Военкому АНД-района Днепра Валерию Майеру, которого судят за 500 литров бензина, дали 2 года тюрьмы за взятку с новобранца.

Об этом говориться в решении суда АНД-района Днепра, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Как написано в материалах дела, 25 февраля 2015 года во время частичной мобилизации Валерий Майер получил 4 тыс. грн на сантехнику для райвоенкомата за то, чтобы отсрочить днепрянину призыв в ряды Вооруженных Сил Украины.

Получив взятку, военком пообещал, что будет использовать свое положение чтобы «не вызывать ОСОБА_5, снять с учета и не призывать на военную службу».

На суде Валерий Майер виновным себя не признал и заявил – ему предложили волонтерскую помощь и на месте решили, что военкомату нужна новая сантехника. По словам военкома, при первом разговоре присутствовал его заместитель.

Во время второй встречи военкому показали деньги, которые он в руки не взял. В этот момент к нему в кабинет ворвались сотрудники СБУ и прокуратуры, а сам бескорыстный «волонтер» куда-то исчез.

По непонятной причине, деньги оказались в ящике стола Майера, но как они туда попали – ему неизвестно.

Судья решил, что вина военкома подтверждается показаниями свидетелей, протоколами обысков, заявлением СБУ и выводам экспертов. В итоге суд принял решение – 2 года лишения свободы с лишением права занимать должности в военных комиссариатах и других военных формированиях структуры Министерства обороны Украины.

По информации СМИ, Валерия Майера лишили звания и должности. Он с этим не согласился и подал в суд на Днепропетровский областной военный комиссариат, Генштаб Вооруженных Сил Украины и командование Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет