В Днепре в мае стартует навигация пассажирских теплоходов

16.04.2018 17:30

В начале мая в Днепре начнется речная навигация пассажирских теплоходов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «НМ».

«Навигация начнется 5 мая, в субботу. Расписание и маршруты – те же, что и в прошлом году», — сообщил рассказал начальник службы пассажирских перевозок госпрпедприятия «Администрация речных портов» Юрий Ченкалов.

  • По субботам: в 7:30 утра отправление теплохода из речпорта на Орель, прибытие на конечную «Поляна» в 9:30. Обратный рейс в 17:30 с «Поляны», прибытие в речпорт в 19:30.
  • По воскресеньям: в 6:50 теплоход идет вниз по Днепру в сторону Запорожья, на конечную остановку в Тягинке прибывает в 10:20. Обратно отправление в 17:00, прибытие в речпорт в 20:30.

А вот билеты в этом году, по словам Юрия Ченкалова, будут немного дороже: 85 гривен до «Поляны», 98 гривен до Тягинки, и столько же — обратно.

Все льготы на проезд в транспорте действуют и на теплоходах. На бесплатную перевозку пенсионеров, детей до 5 лет и всех остальных льготных категорий средства выделяются из городского бюджета.

«В прошлом году компенсации за льготников хватило только на четыре месяца. Поэтому 1 сентября навигацию пришлось закрыть. Как будет в этом году, посмотрим. Мы просили столько, чтобы хватило на полгода, с мая по октябрь», — отметил начальник службы пассажирских перевозок.

Комментарии
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее
Голосование
Нужны ли досрочные выборы Верховной Рады?
Не знаю
Нет, не нужны
Да, нужны