В Днепре украинских добровольцев чествовали патриотическим флешмобом (ФОТО)

14.03.2017 17:53

Сегодня наша страна впервые отмечает День украинского добровольца. По всей Украине отважных мужчин чествуют музыкальным флешмобом. Присоединилась к патриотической акции и Днепропетровщина. На железнодорожном вокзале Днепра выступал 5-й военный оркестр штаба оперативного командования «Восток». Подпевал хор студентов колледжа культуры и искусств Днепра.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Александр Жарий в Вооруженных Силах Украины почти десять лет, пять из них руководит военным оркестром.

«Сегодняшнее выступление посвящаем новому украинскому празднику – Дню добровольца. Так чествуем наших патриотов, которые защищают суверенитет Украины. Концерт – патриотически-эстрадный. Для зрителей – пять музыкальных композиций», – рассказал дирижер 5-го военного оркестра штаба войск оперативного командования «Восток» Александр Жарий.

Адвокат Александр Травянко приехал по делам в Днепр из столицы. Прямо с поезда его встретили песнями украинские военные.

«Я в 12.50 приехал из Киева, только-только сошел с поезда – а тут такой оркестр. Аж мурашки по коже. Хорошо, если бы по улицам всегда ходили такие духовые оркестры. Настроение поднимает», – поделился впечатлениями киевлянин.

В эти дни три года назад начался боевой путь первого добровольческого батальона, который сформировался из рядов Самообороны Майдана. Учителя, врачи, студенты, предприниматели, инженеры отправились с баррикад в центре Киева на Донбасс – защищать Украину. Добробаты активно организовывались во всех городах страны.

Из Днепропетровщины ушли добровольцами на фронт тысячи мужественных мужчин.

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский