В Днепре украинский язык нужно защищать от русского, - советник мэра

06.12.2016 15:32

Как сообщили некоторые региональные СМИ, в Днепре состоялась межрегиональная конференция, в рамках которой обсуждался вопрос принятии законопроекта по защите русского языка. Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» обратилось к экспертам с вопросом, нуждается ли русский язык в защите в нашем регионе.

Советник городского головы Днепра по делам национальностей и связям с религиозными общинами Олег Ростовцев считает, что русский язык в Днепре не нуждается в защите, тем более законодательной.

«Исходя из того, что нет ни текста резолюции, которую приняли на этом собрании, ни списка участников, ни подписантов, нельзя точно сказать, что это было. Очень может быть, что отвратительный антиукраинский шабаш – по крайней мере, информация в СМИ производит такое впечатление.

Что касается защиты русского языка, то ситуация с ним в Днепре и во всем регионе пока абсолютно ненормальная. Русский язык в Днепре является доминирующим, его не от кого защищать не нужно. Наоборот, украинский язык нужно защищать от русского. Потому что в Днепре очень трудно найти место, где отсутствует русский язык, где присутствует исключительно украинский. У нас буквально несколько таких локаций. Вполне очевидно, что у русского языка должны быть права и возможности для развития, впрочем, как и у всех других языков национальных меньшинств. Но украинский должен быть у нас не просто формально титульным, но доминирующим, присутствующим везде, так сказать, «языком по умолчанию» нашей ментальной операционной системы.

Более того, с моей точки зрения, русский язык должен уйти и как язык основного контакта с миром – получение научной, культурной и другой важной информации. Его должен заменить английский. Наши дети должны знать украинский и английский языки, а все остальные – в качестве факультативов и домашний реликвий», - сказал он.

Читайте также: У Дніпрі ще багато вулиць носять назви міст країни-загарбника, - експерт

Комментарии
Галина
07.12.2016
Да займитесь делом!!! Еще не наскакались!!!! Патриоты-скакуны-бездельники!!!!
Днепр
07.12.2016
Всё правильно сказал, поддерживаю.
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат