В Днепре учителя музыки будут вести физкультуру

16.04.2018 13:00

Управление образования Департамента гуманитарной политики Днепровского горсовета выпустило указ об оптимизации нескольких должностей в образовательных учреждениях.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал днепрянин Денис Камешков, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Подскажите консультацией, что делать, чтобы не допустить такой абсурд: в детском саду, в котором научились плавать все мои трое детей сокращают физрука-плаврука, а ее обязанности будет выполнять музрук (ей сейчас 75лет и она не умеет плавать!).

С таким подходом у нас никогда не будет будущего.

Письмо Днепровского Городского Совета Департамента гуманитарной политики Управления образования прилагаю», - написал он.

Комментарии
Алексей
20.04.2018
Интересно, какм местом "думают" авторы данного наказу?
Александр
19.04.2018
А ведь это геноцид нации, убийство здорового образа жизни, крест на будущем... И кажется, что это не ошибка, не случайность, а умышленное действие...
Елена
16.04.2018
ПРОЩАЙ РАЗУМ! ПРОЩАЙ, СПОРТ! ПРОЩАЙ, МУЗЫКА! ПРОЩАЙ...... МОЙ БЕДНЫЙ ДНЕПРОПЕТРОВСК!.......................................................... Но! "Недолго музыка играла, Недолго фраер танцевал..."
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее
Голосование
Нужны ли досрочные выборы Верховной Рады?
Не знаю
Нет, не нужны
Да, нужны