В Днепре убыточное КП хочет купить внедорожник за бюджетные деньги, - общественник

14.09.2017 18:00

Директор днепровского КП "Гидросооружение" хочет приобрести на деньги предприятия внедорожник за 1 млн грн.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава общественной организации "ГромКонтроль" Денис Селин, сообщает Интернет-издание«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Вернулся к ряду расследований по г.Днепр.

В Днепре как и прежде работают упоротые директора коммунальных предприятий. К примеру есть убыточное предприятие КП Гидросооружение, оно стабильно просит денег из городского бюджета, в 2017 году просили 2,5 млн. грн. Но при этом директор предприятия хочет купить за деньги предприятия себе машину за 1 млн. грн.

Директор хочет купить Mitsubishi Pajero Sport 2017 года
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-09-05-000457-c

При этом самое печальное, что финансовый план КП Гидросооружения на 2017 еще не принят, проект финплана всего 2 дня как опубликовали и это уже идет 9 месяц их работы в этом году. Оперативность и расторопность впечатляет.

Согласно фин плана предусмотрено выделение 18 млн. грн на спец технику. Получается по мнению директора Mitsubishi Pajero Sport это спецтехника. И все эти 18 млн планируют взять из городского бюджета. Есть вероятность, что на этом директор не остановится и еще на 17 млн грн купит машинки и другие игрушки себе и своим замам.

Директор место того, чтоб оптимизировать работу КП, хочет купить для перевозки себя машину. Вот такой у нас уровень менеджмента в КП.

Вопрос будут ли такие фин планы принимать сотрудники исполкома и утвердят ли такие бюджеты депутаты. Надеюсь они не смолчат и в конце года не согласуют новые бюджеты подобным КП", - написал общественник.

Комментарии
Юрий
14.09.2017
Григоша, это на тебя насеряли. А Селин пока еще уважаемый общественник, который борется за права, таких пассивов как ты, в том числе.
григорий
14.09.2017
на дениса селина уже давно насерили как и на всех майданутых лохообщественников
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю