В Днепре тысячи абонентов остались без света из-за перегруза сетей

08.12.2016 10:07

Вечером 7 декабря в высотках в районе Южного машиностроительного завода пропал свет. По состоянию на утро 8 декабря жители многих многоэтажек до сих пор сидят без электричества. Ситуация усложняется тем, что во многих домах в этом районе нет газа, а только электричество. Поэтому люди не могут даже приготовить еду.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как написал на своей странице в Фейсбук депутат горсовета Александр Лыгин, электрические сети в районе ул. Рабочей обслуживает «Центральная энергетическая компания». « Если у вас сейчас нет электричества, не звоните на «горячие линии» городского совета и ДТЭКа. Сам только что узнал о существовании такой организации», - рассказал он.

Как сообщает zabeba.li, в марте 2015 года ЦЭК получила от Нацкомиссии по регулированию в сферах энергетике и ЖКХ лицензию на поставку электроэнергии по регулируемому тарифу, действительную до 12.03. 2020 г., которая дает право обслуживать население.

Основанием для расширения деятельности стало наличие у ЦЭК более 2 тыс. км. воздушных и кабельных линий и более 700 подстанций, в том числе 31 — напряжением 35-150 киловольт, позволяющих охватить площадь более 20 тыс. кв. км.

Компания снабжает электричеством не только ЮМЗ и «Днепропресс», но и окрестные жилмассивы.

В диспетчерской «Центральной энергетической компании» Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» ответили, что из-за перегруза сетей произошла крупная авария. «Сети на такое не рассчитаны. Многие одновременно включили по несколько электроприборов. Кроме того, свою роль сыграло и установленное многими автономное отопление. Понемногу электроэнергию восстанавливаем», - сказал диспетчер.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю