В Днепре сыграют спектакль о женщинах и АТО

26.09.2016 13:11

В Днепре приглашают на интерактивный форум-спектакль о сложностях, с которыми из-за аннексии Крыма и боевых действий на востоке Украины сталкиваются женщины. Показ спектакля состоится 2 октября в 14:00 в пространстве NUMO Work.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на организаторов мероприятия.

Форум-спектакль создан женщинами, которые вынуждены были переехать в связи с боевыми действиями или аннексией Крыма и теперь живут на территории Днепровской и Запорожской областей. Также над сценарием работали местные активистки и волонтерки.

Актрисами в постановке станут сами авторки сценария. Формат форум-спектакля предполагает возможность для аудитории вмешаться в показываемые сюжеты и испробовать свои стратегии решения представленных сложностей.

“Приходите посмотреть реальные истории конкретных женщин, со всей их горестью и радостью, и вы увидите, что женщины под названием «среднестатистическая переселенка» просто не существует”, - подчеркивают ведущие спектакля из общественной организации “Театр для диалога”. “У каждой — своя история, у каждой — свое лицо. Но есть общие проблемы — и выходы из них тоже существуют. А может быть, эти проблемы общие и для женщин, которые никуда не переселялись?”

Проект реализуется в Северодонецке, Днепре и Ивано-Франковске ОО ”Театр для диалога” при технической и финансовой поддержке ООН Женщины. В Днепре партнером проекта выступает общественная организация "Общественная палата Украины" в Днепровской области.

Пространство NUMO Work находится по адресу проспект Дмитрия Яворницкого, 17. Вход свободный.

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Згідно з Бюджетним кодексом України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із змінами та доповненнями розмір мінімальної заробітної плати  визначено Законом України від 07 грудня 2017 року № 2246-VIII «Про Державний бюджет на 2018 рік» із змінами.

Так, мінімальна зарплата станом на 1 січня 2018 року становить:

¨ у місячному розмірі – 3 723 грн;

¨ у погодинному розмірі − 22,41 гривень.

Отже, з 1 січня 2018 року роботодавцем жодному найманому працівнику заробітна плата не може нараховуватись менше 3 723 грн за відпрацьований повний місяць.

Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям. Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

Зокрема, відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненями фінансова відповідальність за кожного працівника при недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці складає 10 мінімальних зарплат або 37 230 гривень.

 

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось