В Днепре суд установил факт вооруженной агрессии РФ

18.08.2017 11:45

В Днепре представители посольства РФ не решились прийти на суд, установивший факт гибели украинского военнослужащего в результате вооруженной агрессии России.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава правозащитного движения «Сила права» Андрей Сенченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По его словам, 17 августа судья Самарского районного суда Днепра Андрей Сухоруков, рассмотрев заявление Татьяны Сердюковой, установил юридический факт гибели ее сына Евгения при исполнении долга военной службы вследствие вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины.

«Командир боевой машины — командир отделения 3-й роты 1-го парашютно-десантного батальона 25-й бригады младший сержант Евгений Сердюков погиб 31 июля 2014 года в районе Шахтерска Донецкой области, когда колонна десантников попала в засаду. БМД сержанта Сердюкова была подбита снарядом, выпущенным танком противника», — написал Сенченко.

За личное мужество и верность воинской присяге Евгений Сердюков посмертно награжден орденом «За мужество» III степени, добавил он.

«Посольство Российской Федерации, как полномочное представительство государства-агрессора, своевременно получило все необходимые документы, а также было уведомлено о времени и месте судебного заседания. Представители Российской Федерации в судебное заседание не явились», — написал Сенченко.

Также Сенченко отметил, что Днепропетровская область стала восемнадцатым регионом страны, в котором суд установил подобные факты, имеющие юридическое значение.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат