В Днепре суд установил факт вооруженной агрессии РФ

18.08.2017 11:45

В Днепре представители посольства РФ не решились прийти на суд, установивший факт гибели украинского военнослужащего в результате вооруженной агрессии России.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава правозащитного движения «Сила права» Андрей Сенченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По его словам, 17 августа судья Самарского районного суда Днепра Андрей Сухоруков, рассмотрев заявление Татьяны Сердюковой, установил юридический факт гибели ее сына Евгения при исполнении долга военной службы вследствие вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины.

«Командир боевой машины — командир отделения 3-й роты 1-го парашютно-десантного батальона 25-й бригады младший сержант Евгений Сердюков погиб 31 июля 2014 года в районе Шахтерска Донецкой области, когда колонна десантников попала в засаду. БМД сержанта Сердюкова была подбита снарядом, выпущенным танком противника», — написал Сенченко.

За личное мужество и верность воинской присяге Евгений Сердюков посмертно награжден орденом «За мужество» III степени, добавил он.

«Посольство Российской Федерации, как полномочное представительство государства-агрессора, своевременно получило все необходимые документы, а также было уведомлено о времени и месте судебного заседания. Представители Российской Федерации в судебное заседание не явились», — написал Сенченко.

Также Сенченко отметил, что Днепропетровская область стала восемнадцатым регионом страны, в котором суд установил подобные факты, имеющие юридическое значение.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю