В Днепре столкнулись три авто: есть пострадавшие. ФОТО

16.05.2018 18:15

16 мая около 15:20 на улице Юрия Савченко, 72 произошло тройное ДТП — столкнулись Lexus, Hyundai и Chrysler. Пострадали водители Hyundai и Chrysler.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Lexus, выезжая с парковки, не пропустил Hyundai и ударил его в левый бок. Hyundai развернулоло и выкинуло на встречную полосу, задев боковой частью Chrysler.

Пострадала женщина, которая была за рулем Hyundai. По предварительной информации, у нее повреждена грудная клетка, ее забрали в 16-ю городскую больницу. У водителя Chrysler легкие телесные повреждения, ушиб головы и рук. Ему оказали первую медицинскую помощь на месте. Водитель Lexus признал свою вину.

Движение на месте аварии было частично затруднено. На месте работали сотрудники скорой помощи, патрульной полиции и следователь. Подробности и обстоятельства происшествия выясняются.

Комментарии
Последние записи в блогах

За сім місяців 2018 року юристи ДФС Дніпропетровщини відстояли справи у судах на суму 1 млрд. 334,5 млн. грн.

Подробнее

З початку 2018 року органами ДФС під час перевірок суб’єктів господарювання на дотримання норм податкового законодавства порушення при виплаті заробітної плати та інших доходів встановлено в 47 відс. перевірених суб’єктів.

За результатами перевірок порушникам донараховано до сплати до бюджетів майже 607 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн єдиного внеску та 26 млн грн військового збору.

За рахунок вжитих заходів податкового контролю було виявлено 4,2 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Фахівці служби беруть участь у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створені за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. Під час рейдів здійснюються обстеження виробничих, торгових  приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності. Крім того, з роботодавцями проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання податкового законодавств. Завдяки цьому за 7 місяців цього  року роботодавцями додатково укладено 24,8 тис. трудових договорів з найманими працівниками.

За січень-липень 2018 року до державної реєстрації залучено 8,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність не офіційно. До бюджетів додатково сплачено 9,3  млн. грн. податків та зборів та 10,6 млн. грн. єдиного внеску.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось