В Днепре стартовала регистрация домашних животных

23.08.2017 17:15

В Днепре началась регистрация домашних животных.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на страницу КП "Зооконтроль" в Фейсбук.

"Уважаемые владельцы домашних животных, согласно решению городского совета от 13.04.2017 №72 / 19 «Об утверждении Правил содержания животных в домашних условиях и обращения с домашними животными на территории города Днепра» начинается обязательная регистрация домашних собак (кошек - по желанию владельца).

Чтобы зарегистрировать животное, необходимо выполнить следующие требования:

1. Собрать необходимые документы:
- паспорт владельца животного;
- документы на животное, подтверждающие проведение прививок, если таковые имеются;
2. Обеспечить личное присутствие при регистрации:
- владельца
- животного
3. Обратиться в:
- КП "Зооконтроль" путем личного визита на ул.Березинская, 60;
- посетить заведение согласно перечня учреждений, проводящих регистрацию;
- самостоятельно заполнить данные по животному и хозяину на сайте https://animal-id.info/ с выбором учреждения, которое удобно посетить с последующим визитом для оплаты услуги, получения регистрационной карты, жетона и при необходимости транспондера (чипа).

Запись на регистрацию по тел. 067 908 89 86 или 050 294 98 16."

Комментарии
Макс
23.08.2017
Филатов, когда ты уже нажрешься? Хвати воровать, позорище невменяемое.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю