В Днепре создали карту, которая помогает разобраться в переименованиях

11.08.2017 11:30

Днепряне все еще путаются в названиях улиц города после их переименования. Поэтому была создана карта, которая помогает горожанам ориентироваться в новых названиях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Вісті Придніпров'я».

«В ходе нашей работы мы сами наткнулись на проблему недостатка информации, неполных или устаревших данных и т.п. Мы также понимали, насколько скучным может быть просмотр какой-то обычной таблицы со списком тех, в честь кого назван тот или иной проезд. Мы решили подойти к решению этой проблемы совершенно с другой стороны и задумали создать интерактивную карту с простым и каждому понятным дизайном, позволяющую быстро найти нужную информацию. Зеленым цветом на карте обозначены около 470 улиц, проспектов и переулков, которые названы в честь определенной личности. Если же личность каким-то образом связана с городом (место рождения, деятельность, учеба и проч.), то на этой улице мы поставили золотой маркер. Наводя курсор на улицу, выводится базовая информация о личности. Кликая по улице, выводится ссылка, откуда была взята информация и где можно узнать больше», — говорят создатели карты, организация «Карта строений города Днепра».

На карте есть около 15 названий, которые не удалось идентифицировать. Данных о них нет ни в справочниках, ни в официальных ответах на запросы на предоставление информации. Поэтому организаторы надеются на помощь читателей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю