В Днепре состоялся автопробег против «полицейского государства» (ВИДЕО)

13.10.2016 16:07

Сегодня, 13 октября, в Днепре, а также нескольких других городах Украины прошли мирные акции автомобилистов против инициативы министра МВД Арсена Авакова ввести в стране презумпцию правоты полицейских.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на dnepr.info.

Несмотря на ужасные погодные условия, в автопробеге в Днепре приняли участие порядка 50 водителей. Они проехали колонной по городским улицам с украинскими флагами и включенными звуковыми сигналами.

Цель акции – показать властям, что люди выступают против принципа «сначала повинуйся, а потом обжалуй».

Фото, видео: dnepr.info.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю