В Днепре собирают подписи за отзыв депутатов горсовета

22.09.2017 11:00

На страничке в Фейсбук «Уволь депутата» идет активный призыв днепрян присоединиться к инициативе «избавления» города от двух депутатов городского совета - Артема Хмельникова и Вячеслава Мишалова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вячеслав Мишалов был избран на должность секретаря горсовета. По сути, это второй человек в городском совете после мэра. Артем Хмельников - председатель бюджетной комиссии, которая контролирует все денежные потоки города…

Артем Хмельников и Вячеслав Мишалов обещали в максимально короткие сроки сделать городскую власть Днепра открытой и доступной. Особенно - принятие решений в бюджетной сфере. Однако в 2017 г. Днепр - на печальном 65 месте в рейтинге прозрачности городов от Трансперенси Украина.

Их коллеги - депутаты городского совета, в первую очередь - входящие в про-мэрскую коалицию, отказались смещать Хмельникова и Мишалова с их постов (секретаря и главы комиссии), покрывая тем самым злоупотребления и коррупцию.

А значит: ГОРОЖАНЕ МОГУТ САМИ ОТОЗВАТЬ депутатов Мишалова и Хмельникова из горсовета!

Для этого нам нужно провести собрание инициативной группы по отзыву депутата местного совета.

  1. 1. Собраться в количестве 300 жителей города в одном месте:
       - нужно взять с собой внутренний украинский паспорт
       - в документе должна быть прописка в городе Днепр.
  2. 2. Провести собрание и проголосовать за отзыв депутатов.
  3. 3. В течении 20 дней собрать 4000+ подписей за их отзыв.

Это вполне реально! Практика многих городов Украины доказала - отозвать вороватого депутата можно! Приходите в это воскресенье в 11:00 в ресторан «Поплавок» на набережной! Вместе мы накажем воров и сделаем город лучше», – говорится в призыве.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
phil
22.09.2017
травля не пройдет пока власть не покажет что то реальное. а пока это тупо травля.
Корунд
22.09.2017
Это маразм - собирать подписи в рест. Поплавок !!! Вам наверное и в голову не приходило, что к этому заведению большинство Днепрян относятся брезгливо... Именно там и собираются "люди" с наворованными деньгами... Оговорочка по Фрейду ? Прокололись !!! ТУДА могут прийти только такие-же как вы ... или алкаши в надежде выпить на шару... Вывод - Хмельников и Мишалов нормальные люди, если наливайки так возбудились...
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский