В Днепре собирают подписи в поддержку инициативы о снижении ставки единого налога

01.02.2017 12:17

Общественный активист Наталья Эшонкулова рассказала, что в Днепре продолжается сбор подписей в поддержку инициативы о снижении ставки единого налога. Уже собрано порядка 450 подписей.

Этой новостью она поделилась на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Подписи собирались предпринимателями, имеющими отношение к различным сферам деятельности (услуги ксерокопирования, продавец обуви, водитель такси, парикмахер и т.д.) Сама не ожидала, что малознакомые люди начнут мне приносить по 30-40 подписей на своих самодельных бланках. Лично я собрала подписей 70, и этого было достаточно, чтобы впитать от людей самые различные настроения: кто-то боялся расписываться, кто-то выражал свое недоверие власти, кто-то оптимистически и добродушно верил в благополучный исход всего этого мероприятия», - написала она.

После окончания процесса сбора подписей инициативная группа будет просить городской совет рассмотреть вопрос о снижении ставки единого налога.

Как отметила Наталья Эшонкулова, единый налог для 2-й группы физлиц-предпринимателей уже был снижен в нескольких городах Украины.

Напомним, что народный депутат Андрей Немировский подал депутатский запрос на имя председателя Днепропетровской облгосадминистрации Валентина Резниченко с просьбой рассмотреть возможность снижения налогового давления на предпринимателей региона.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю