В Днепре сняли клип на песню десантника-атошника

05.07.2017 11:11

В Днепре сняли клип на композицию «Пепел» участника проекта «Песни, рожденные в АТО» Юрия Сусло и его группы «TRIL». В ролике речь идет о бойце, который вернулся домой и скучает по фронтовым побратимам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

В 2016-м был организован Всеукраинский фестиваль«Песни, рожденные в АТО», в этом году традицию продолжили. Лауреаты фестиваля творчески развиваются. Они создают музыкальные группы, ездят на гастроли, записывают диски. А теперь еще и снимаются в клипах.

В клипе снимались демобилизованные бойцы АТО, волонтеры, военные. В главной роли - советник председателя ДнепрОГА, АТОшник Иван Начовный.

«Никогда раньше не снимался в клипах, но идея мне понравилась, и я согласился. Над видео работали в течение недели в основном на полигоне оперативного командования «Восток». Труднее всего было сыграть моменты задумчивости. Однако я вспомнил своих побратимов, наши дни на передовой - и все получилось. Музыканты остались довольны результатом», - рассказал Иван Начовный.

За несколько дней на различных интернет-ресурсах клип набрал более 50 тысяч просмотров. Посмотреть видеоролик можно здесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю