В Днепре снизили ставку налога на землю для горожан

11.04.2017 11:34

С сегодняшнего дня, 11 апреля, в Днепре вступило в силу решение сессии горсовета от 15 февраля 2017 года, согласно которому в городе снижена ставка налога на землю для горожан. Об этом на брифинге заявил начальник управления доходов Днепровского городского совета Александр Козик, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По его словам, в I квартале текущего года в общий фонд городского бюджета поступило 1 миллиард 608 миллионов 700 тысяч гривень налогов и сборов, что составило 111,4% от запланированной суммы доходов.

— В тоже время по некоторым статьям имеется недопоступление налогов и сборов. Так налога на недвижимое имущество, без учета налога на землю, недополучили около 2 миллионов гривень. Сбора от регистрации физических и юридических лиц собрано меньше на 1,6 миллиона гривень. Налога на прибыль и от парковок собрано каждого на 600 тысяч гривень меньше. Налога на землю собрано на 16 миллионов гривень (10%) меньше плана, — сообщил Александр Козик.

Тем не менее,  городским советом принято решение снизить налог на землю, включая:

  •  аренду земли под жилье;
  •  налог на землю для частных домов, дач, садовых и огородных товариществ, в случае если их владельцы не получают дохода от выращенной продукции;
  • аренду земли под гаражи, в которых горожане хранят индивидуальные транспортные средства, а также за аренду земли для ночных автостоянок, на которых хранятся также индивидуальные транспортные средства горожан.

— Отныне ставка таких налогов составляет 0,03% от нормативной денежной цены участка вместо 3%, как было ранее, — сказал Александр Козик.

Комментарии
asd
11.04.2017
А еще ставку по налогу на недвижимость можно снизить, как во Львове - 0,5%, а не 2% как сейчас???
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю