В Днепре снизили ставку налога на землю для горожан

11.04.2017 11:34

С сегодняшнего дня, 11 апреля, в Днепре вступило в силу решение сессии горсовета от 15 февраля 2017 года, согласно которому в городе снижена ставка налога на землю для горожан. Об этом на брифинге заявил начальник управления доходов Днепровского городского совета Александр Козик, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По его словам, в I квартале текущего года в общий фонд городского бюджета поступило 1 миллиард 608 миллионов 700 тысяч гривень налогов и сборов, что составило 111,4% от запланированной суммы доходов.

— В тоже время по некоторым статьям имеется недопоступление налогов и сборов. Так налога на недвижимое имущество, без учета налога на землю, недополучили около 2 миллионов гривень. Сбора от регистрации физических и юридических лиц собрано меньше на 1,6 миллиона гривень. Налога на прибыль и от парковок собрано каждого на 600 тысяч гривень меньше. Налога на землю собрано на 16 миллионов гривень (10%) меньше плана, — сообщил Александр Козик.

Тем не менее,  городским советом принято решение снизить налог на землю, включая:

  •  аренду земли под жилье;
  •  налог на землю для частных домов, дач, садовых и огородных товариществ, в случае если их владельцы не получают дохода от выращенной продукции;
  • аренду земли под гаражи, в которых горожане хранят индивидуальные транспортные средства, а также за аренду земли для ночных автостоянок, на которых хранятся также индивидуальные транспортные средства горожан.

— Отныне ставка таких налогов составляет 0,03% от нормативной денежной цены участка вместо 3%, как было ранее, — сказал Александр Козик.

Комментарии
asd
11.04.2017
А еще ставку по налогу на недвижимость можно снизить, как во Львове - 0,5%, а не 2% как сейчас???
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский