В Днепре снимают фильм, посвященный ФК «Днепр» (ФОТО)

23.05.2017 14:53

Съемка клипа проходит в нескольких локациях по городу. В съемочном процессе задействовано около 100 человек, в том числе фанаты клуба и «Ультрас» Днепра, первые лица, и футболисты, а также игроки академии. Клип планируют представить публике на последней игре клуба, которая пройдет на «Днепр-Арене» 31 мая: ФК «Днепр» сыграет с ФК «Волынь».

Об этом на своей странице в Фейсбук написала актриса Вера Мазур, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ситуация с нашим родным футбольным клубом «Днепр» обостряется. Скоро конец футбольного сезона и, вполне вероятно, конец существованию футбольного клуба, который мог бы стать в следующем году нашей 100-летней историей и гордостью.

Долги клуба на данный момент слишком велики и выплачивать их никто не будет. А это значит, что судебная волокита помешает футболистам. Перейдя во вторую лигу, ФК потеряет статус серьезного, конкурентного клуба, после чего, фактически, клуб закончит свое существование.

Александр Граф (ранее известен как автор неофициального гимна ФК «Днепр» «Только Победа») и фанаты ФК «Днепр» снимают клип на трек «Днепр Должен Жить» (это своего рода крик души), в котором покажут, насколько сильно клуб важен для города», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат