В Днепре разрешение на охоту теперь можно получить онлайн

22.09.2016 11:46

Советник председателя Днепропетровской ОГА Дмитрий Дубилет на своей странице в Фейсбук рассказал о новых услугах, которые с этой недели стали доступны благодаря iGov.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Каждую неделю на iGov становится все больше услуг. Эта неделя удалась особенно.

1. Подача заявления на регистрацию брака. 
2. Выдача выписки из реестров актов гражданского состояния граждан.
3. Регистрация изменения фамилии/ имени/ отчества граждан.
4. Повторная выдача свидетельства про рождение.
5. Повторная выдача свидетельства про брак.
6. Повторная выдача свидетельства про развод.
7. Повторная выдача свидетельства про смерть.
8. Получение дубликата свидетельства многодетной семьи и ребенка из многодетной семьи.
9. Продолжение срока действия свидетельства многодетной семьи (в случае учебы ребенка на дневной форме обучения)
10. Выдача свидетельства реабилитированным гражданам
11. Разрешение (лицензия) на охоту.

Эти услуги пока что запущены в пилотных регионах – Днепр, Хмельницкий, Луцк. Но, повторюсь, скоро они распространятся на всю страну», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю