В Днепре разбирают тротуар у ресторана депутата горсовета (ФОТО)

24.07.2017 14:15

В Днепре коммунальщики разбирают тротуар возле ресторана "Кост", принадлежащего депутату горсовета Дмитрию Погребову.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала жена депутата Снежана Погребова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По ее словам, работы ведутся под предлогом создания зеленой зоны вместо тротуара. 

"Я так понимаю, самая большая проблема у Филатова – это нагадить Погребову. Какое же оно мелочное... Набережную Победы закончили бы, что ли", – написала Погребова в "Фейсбуке". 

Она также заявила о готовности собирать людей и ехать в Киев, чтобы отстаивать свои права на пикете под зданием Генеральной прокуратуры.

Ранее сообщалось, что городские власти Днепра направили предписание о сносе ресторана "Кост" на Сичеславской набережной.

Напомним, Дмитрий Погребов занимал должность заместителя городского головы Днепра с февраля по апрель 2016 года. В результате конфликта с мэром Борисом Филатовым Погребов покинул должность и перешел в оппозицию к мэру.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю