В Днепре пройдет важный форум, посвященный истории

14.09.2018 11:45

Каждый желающий может присоединиться к историческому форуму «Вторая мировая война: украинский взгляд» в Днепре. Он продлится 20 и 21 сентября. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" ссылаясь на пресс-службу ДнепрОГА.

Исторический форум посвящен проблемам Второй мировой войны. Историков будет принимать Национальный исторический музей им. Яворницкого. Программа форума - насыщенная. 

В первый день запланировано 4 лекции. Темы разнообразны: боевые действия, оккупация, Холокост и память о погибших. Среди спикеров - советник Администрации Президента Василий Павлов, один из авторов книги «Война и миф» Сергей Громенко. Встречи рассчитаны преимущественно на школьников, студентов исторических факультетов и учителей истории. Начало в 11:30. Место проведения - 8 зал Исторического музея.

Второй день - дискуссионный. Обсуждать семейную и общественную память, популяризацию объективных взглядов на войну, значение Второй мировой в сегодняшней информационной войне. К дискуссии присоединятся блогер Юрий Гудименко, журналист Павел Казарин. Начало регистрации - в 9:00. Мероприятия стартуют в 10:00. Место проведения - 8 зал Исторического музея. 

Форум продлится два дня - 20 и 21 сентября. Участники могут посетить все мероприятия форума или те, которые заинтересовали их больше всего. 

Для регистрации необходимо перейти по ссылке .

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю