В Днепре пройдет международный песенный фестиваль

19.04.2017 11:30

В Днепре 20-22 апреля пройдет 14-й международный фестиваль «Песня на бис», в котором примут участие около 800 участников.

Победители смогут выступить на других фестах в странах ЕС, сообщает интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу облгосадминистрации.

«Победителей определит международное жюри. Лауреаты призовых мест смогут выступить на фестивалях в странах Евросоюза», - рассказали в управлении культуры, национальностей и религий ДнепрОГА.

На фестиваль приедут представители Беларуси, Молдовы, Македонии, Китая, стран Балтии, некоторых африканских государств и из разных регионов Украины.

«Проведение фестиваля - очень важно и для участников, и для Днепропетровщины, ведь такое масштабное мероприятие способствует культурному обогащению и развитию творчества. Возраст участников - от 5 до 46 лет, репертуар - самый разнообразный, начиная от вокала», - добавили в управлении культуры.

Фест будет проходить в актовом зале Украинского государственного химико-технологического университета по адресу: пр.Гагарина, 8. Вход свободный.

Фестиваль «Песня на бис» традиционно проводится после Пасхи. Впервые он прошел в 2004 году как вокальный конкурс. Позже появились другие форматы участия: инструментальный, театральный жанры и другие.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет