В Днепре пройдет международный песенный фестиваль

19.04.2017 11:30

В Днепре 20-22 апреля пройдет 14-й международный фестиваль «Песня на бис», в котором примут участие около 800 участников.

Победители смогут выступить на других фестах в странах ЕС, сообщает интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу облгосадминистрации.

«Победителей определит международное жюри. Лауреаты призовых мест смогут выступить на фестивалях в странах Евросоюза», - рассказали в управлении культуры, национальностей и религий ДнепрОГА.

На фестиваль приедут представители Беларуси, Молдовы, Македонии, Китая, стран Балтии, некоторых африканских государств и из разных регионов Украины.

«Проведение фестиваля - очень важно и для участников, и для Днепропетровщины, ведь такое масштабное мероприятие способствует культурному обогащению и развитию творчества. Возраст участников - от 5 до 46 лет, репертуар - самый разнообразный, начиная от вокала», - добавили в управлении культуры.

Фест будет проходить в актовом зале Украинского государственного химико-технологического университета по адресу: пр.Гагарина, 8. Вход свободный.

Фестиваль «Песня на бис» традиционно проводится после Пасхи. Впервые он прошел в 2004 году как вокальный конкурс. Позже появились другие форматы участия: инструментальный, театральный жанры и другие.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю