В Днепре проведут флешмоб против гендерного насилия

22.11.2017 17:00

24 ноября в 17:00 в Днепре ключевые архитектурные объекты подсветят оранжевым цветом.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Чтобы отметить Международный день борьбы за ликвидацию насилия в отношении женщин, агентства Организации Объединенных Наций (ООН) проведут «Флешмоб городов», подсветив оранжевым цветом Днепровский Городской Совет и выдающиеся архитектурные объекты еще в 15 городах Украины.

Акция, которая запланирована на 24 ноября, 17 часов, символически начнет отсчет всемирной кампании 16 дней активности против гендерно обусловленного насилия в Украине», - говорится на странице мероприятия в соцсети.

Каждая пятая женщина в Украине хотя бы раз в жизни подвергалась физическому или сексуальному насилию. Последствия насилия для экономики страны достигают по расчетам исследователей 208 млн. долларов в год, согласно исследованию Фонда ООН в области народонаселения.

Кампания 16 дней активизма против гендерно обусловленного насилия в Украине начинается 25 ноября - в Международный день борьбы с насилием в отношении женщин - и продлится до Международного дня прав человека, 10 декабря, для привлечения внимания к проблеме насилия в отношении женщин. Такие временные рамки были выбраны, чтобы символически объединить насилие над женщинами и права человека, и подчеркнуть, что насилие является вопиющим нарушением прав человека.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю