В Днепре прошла первая эко-эстафета (ФОТО)

25.09.2016 08:55

24 сентября в Обуховке прошла первая эко-эстафета, в рамках которой активисты и обычные горожане провели уборку мусора в Орельском заповеднике.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделились активисты «Экопатруля, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В рамках эко-эстафеты было собрано 309 мешков мусора, который потом сортировали на пластик и стекло.

За участие в субботнике людей наградили сладкими призами.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю