В Днепре прошел «Вечер Пирса» с Ляписом: как это было (ФОТО)

12.12.2016 11:45

В субботу, 10 декабря, в Тайм-ауте прошел гала-концерт «Вечер Пирса», который закрывала группа «Ляпис — 98».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

«Вечер Пирса» — это концерт, на котором собираются известные и молодые музыканты Днепра, а в финале появляется «тайный гость» (известный украинский музыкант). На этот раз интрига была между «Бумбокс», «Сплин» и проектом Сергея Михалка (лидера группы «Brutto», а в прошлом и «Ляписа Трубецкого») «Ляпис — 98» (играют все старые песни «Ляписа Трубецкого»).

До выхода «тайного гостя» на сцене выступали “Canvas”, “Plus Band”, “Zagreb”, Егор Аветисов, Ксения Башибулар, Александра Слюсаренко, Натали. Были и те группы, которые стали победителями Интернет-голосования по результатам ежемесячных фестивалей «Вечер Пирса». А еще могли петь те, кто этого хотел. Надо было просто проявить желание, и не побояться выйти на сцену.

Многие догадывались, кто является «тайным гостем», и не разочаровались, когда на сцену вышел Сергей Михалок с группой «Ляпис — 98».

Отметим, в этом году проект «Вечер Пирса» состоялся в рамках программы мэра Днепра Бориса Филатова «Культурная столица».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось