В Днепре проходит массовый митинг фермеров (ФОТО)

29.06.2017 11:00

Сегодня, 29 июня, под зданием Бабушкинского райсуда проходит акция протеста фермеров.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава СПГО «Народна варта» Вадим Гайворонский, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Прямо сейчас днепровские фермеры протестуют против судьи Леонова Бабушкинского районного суда. Обвиняют его в содействии рейдерам по захвату земли у фермеров», - рассказал он.

Читайте также: 5 из 9 судей в деле о переименовании Днепропетровска взяли самоотвод, - Вилкул

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось