В Днепре предлагают контролировать все многодетные малообеспеченные семьи

19.11.2016 11:30

18 ноября на сайте горсовета была опубликована петиция с призывом к городским властям взять под контроль все многодетные малообеспеченные семьи в Днепре.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«За 11 лет рождение детей для многих превратилось в бизнес. На деле государство оплачивает сигареты и спиртное родителям, растит будущих преступников. Предлагаю обязать соцработников создавать фотоотчет проверок таких семей: условия жизни детей, место занятий, приема пищи. Сейчас часто пишут со слов, не видя реальных ужасных условий быта. Ввести ограничения по использованию средств с карты, требовать чеки. Привлечь школы для выявления подобных семей», - говорится в петиции.

Читайте также: Районо в Соборному районі не ліквідували, але йому немає чим керувати, - експерт

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю