В Днепре полицейским вручили новые кроссоверы Мitsubishi

02.06.2017 15:15

Передавать 38 служебных автомобилей с экологическими двигателями работникам полиции Днепропетровщины приехали министр внутренних дел Украины Арсен Аваков и председатель Национальной полиции Украины Сергей Князев. Ключи от автомобилей вручили начальнику ГУНП в Днепропетровской области Виталий Глуховери и руководителям территориальных подразделений полиции области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу областной полиции.

«25 мая правительство Японии передало нам больше шести сотен современных внедорожников, а уже сегодня их начали получать полицейские в регионах», - отметил Арсен Аваков.

Сергей Князев выразил надежду, что благодаря новым автомобилям работа полиции Днепропетровщины станет более эффективной. «Я надеюсь, что работники групп быстрого реагирования в регионах будут выполнять свои обязанности так же эффективно, и даже лучше, как и работники патрульной полиции в городах Кривой Рог и Днепр», - подчеркнул он, обращаясь к работникам полиции Днепропетровской области.

Начальник областной полиции Виталий Глуховеря заверил, что полицейские на новых автомобилях будут работать на благо народа и жителей Днепропетровской области. «Мы оправдаем доверие и сделаем все возможное, чтобы в нашем городе и области был порядок, люди могли спокойно жить и работать», - подчеркнул Виталий Глуховеря.

635 автомобилей с экологическими двигателями «Mitsubishi Outlander PHEV» переданы японской стороной Украине в рамках Киотского протокола для нужд патрульной полиции, групп быстрого реагирования, подразделений превенции и взрывотехников.

Сразу после вручения эти автомобили отправились в районы области. Там их использовать группы быстрого реагирования полиции.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю