В Днепре полицейские пресекли деятельность борделя

04.05.2017 17:04

Работники управления по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУНП в Днепропетровской области, задокументировали деятельность сутенеров, которые организовали на съемной квартире бизнес по предоставлению услуг сексуального характера.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ведомства.

Мужчинам-клиентам предлагалось воспользоваться услугами девушек-проституток, за что организаторы получали немалую денежную награду.

По адресам проживания организаторов преступной деятельности и на съемной квартире были проведены обыски. В результате были обнаружены и изъяты мобильные телефоны, компьютерная техника, денежные средства, полученные за незаконную деятельность, и паспорта гражданок Украины, принадлежащих девушкам, вовлеченных в занятие проституцией.

По факту сутенерства и вовлечения в занятие проституцией открыто уголовное производство по признакам преступления, предусмотренного ст. 303 УК Украины. Проводится досудебное расследование.

Комментарии
виктор
04.05.2017
Ну полицейские и совершили подвиг! В Днепре таких борделей целый центр города. А они за год пресекли 1 бордель. Хотя бы не позорились таким показателем. Пускай лучше раскажут сколько они раскрыли квартирных краж- аж ноль. Позор!
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат