В Днепре показали «кладбище» демонтированных киосков (ФОТО)

10.11.2016 09:17

Начальник управления торговли и рекламы горсовета Руслан Мороз заявил, что на штрфплощадке скопилось очень много демонтированных МАФов, поэтому было принято решение отправить их на хранение украинской армии.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Их стало слишком много.

Согласно постановлению горсовета, киоски, которые не были забраны хозяевами в течение месяца, мы обязаны утилизировать.

Но мы же не звери.

Разве мы можем лишить предпринимателей возможности оплатить штрафы и забрать свои МАФы?

Но хранить их стало слишком дорого для города.

Поэтому мы передаем киоски на безоплатное хранение в армию», - написал Мороз.

Читайте также: Филатова увековечат на термосах и елочных игрушках за бюджетные деньги.

 

Комментарии
Горсовет
10.11.2016
Ларьки на самом деле продадут на металлолом, а наличные попадут в карман Мороза и его шнырей. А вы и впрямь поверили что их отдадут в армию? Вас вертели на х...
Павло
10.11.2016
Правильное решение. Барыги уже поняли, что не порешают и бросили их. Хранить киоски уж точно никто и не хотел. А в армии все пригодится и польза от них будет.
Гость
10.11.2016
у нас все через то место. на котором сидят...думать нечем...и некому
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю