В Днепре показали «кладбище» демонтированных киосков (ФОТО)

10.11.2016 09:17

Начальник управления торговли и рекламы горсовета Руслан Мороз заявил, что на штрфплощадке скопилось очень много демонтированных МАФов, поэтому было принято решение отправить их на хранение украинской армии.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Их стало слишком много.

Согласно постановлению горсовета, киоски, которые не были забраны хозяевами в течение месяца, мы обязаны утилизировать.

Но мы же не звери.

Разве мы можем лишить предпринимателей возможности оплатить штрафы и забрать свои МАФы?

Но хранить их стало слишком дорого для города.

Поэтому мы передаем киоски на безоплатное хранение в армию», - написал Мороз.

Читайте также: Филатова увековечат на термосах и елочных игрушках за бюджетные деньги.

 

Комментарии
Горсовет
10.11.2016
Ларьки на самом деле продадут на металлолом, а наличные попадут в карман Мороза и его шнырей. А вы и впрямь поверили что их отдадут в армию? Вас вертели на х...
Павло
10.11.2016
Правильное решение. Барыги уже поняли, что не порешают и бросили их. Хранить киоски уж точно никто и не хотел. А в армии все пригодится и польза от них будет.
Гость
10.11.2016
у нас все через то место. на котором сидят...думать нечем...и некому
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю