В Днепре показали «кладбище» демонтированных киосков (ФОТО)

10.11.2016 09:17

Начальник управления торговли и рекламы горсовета Руслан Мороз заявил, что на штрфплощадке скопилось очень много демонтированных МАФов, поэтому было принято решение отправить их на хранение украинской армии.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Их стало слишком много.

Согласно постановлению горсовета, киоски, которые не были забраны хозяевами в течение месяца, мы обязаны утилизировать.

Но мы же не звери.

Разве мы можем лишить предпринимателей возможности оплатить штрафы и забрать свои МАФы?

Но хранить их стало слишком дорого для города.

Поэтому мы передаем киоски на безоплатное хранение в армию», - написал Мороз.

Читайте также: Филатова увековечат на термосах и елочных игрушках за бюджетные деньги.

 

Комментарии
Горсовет
10.11.2016
Ларьки на самом деле продадут на металлолом, а наличные попадут в карман Мороза и его шнырей. А вы и впрямь поверили что их отдадут в армию? Вас вертели на х...
Павло
10.11.2016
Правильное решение. Барыги уже поняли, что не порешают и бросили их. Хранить киоски уж точно никто и не хотел. А в армии все пригодится и польза от них будет.
Гость
10.11.2016
у нас все через то место. на котором сидят...думать нечем...и некому
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат