В Днепре появятся 15 новых парковочных площадок

28.09.2017 09:30

Заместитель директора коммунального предприятия «Горавтопарк» Владимир Бацун рассказал, что в Днепре скоро заработают 15 парковок.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Речь идет о площадках по адресам: ул. Д. Яворницкого, 113-117, рынок «Курчатовский», ул. Курчатова (район автовокзала), ул. Центральная, 14, ул. Д. Яворницкого, 119, 67 и тому подобное.

Официально эти парковки начнут работать, когда оператор установит паркоматы. Сейчас завершаются все подготовительные технические работы по их установке. С оператором заключат договор до проведения конкурса по определению на операторов по обслуживанию этих объектов. То есть, когда заработают паркоматы, будет сниматься плата за пользование парковкой. Пока что парковка там бесплатна.

В городе работают семь специально отведенных парковок. Они оборудованы специальными компьютеризированными терминалами, через которые осуществляется оплата за парковку. Это площадки по адресам: ул. Вокзальная, пл. Героев Майдана, ул. Шмидта, 2, ул. Шмидта, 3-9 и парковки вблизи ТЦ «Мост-сити центр». На этих площадках оплата осуществляется через терминалы с выдачей соответствующего чека. Там могут работать контролеры, но брать плату за парковку им запрещено. Они выполняют надзорную функцию, могут также посоветовать водителям, как правильно пользоваться терминалами. Кроме того, остались три парковки, которое обслуживает КП - на площади Героев Майдана, 1, напротив городского совета (пр. Д Яворницкого, 75) и на ул. Марии Кюри (возле ТЦ «Материк»). По этим адресам работают операторы КП «Горавтопарк» в соответствующей форме, с удостоверением.

Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет