В Днепре появятся 11 новых светофоров и 500 километров дорожной разметки

12.10.2017 09:30

В Днепре к концу года планируется построить 11 новых светофорных объектов и нанести 500 км дорожной разметки.

Об этом рассказал директор коммунального предприятия «Днипродорсервис» Евгений Момсенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Он отметил, что наносить дорожную разметку при благоприятных погодных условиях можно еще в октябре-ноябре.

«Параллельно с нанесением обычной разметки наносим краской с добавлением стеклянных шариков, а также разметку так называемым холодным пластиком. Последнюю сделали на Запорожском шоссе, ул. Набережная Победа на участке от Мерефо-Херсонского моста до ул. Космической, ул. Набережная Заводская. До конца текущего года планируем ее нанести по ул. Метростроевской и пер. Парусный. Всего к концу года еще планируем успеть нанести 500 км дорожной разметки», - сказал директор КП.

По информации чиновника, в этом году в городе построено 3 светофорных объекта по адресу: ул. Шмидта, 2; Запорожское шоссе, 53 Д; пл. Старомостова - ул. Привокзальная. До конца года завершится строительство еще 11 таких объектов (пр. Калнышевского-ул. Байкальская, ул. Поля - ул. Ульянова, ул. Маршала Малиновского, 2 (ТРЦ «Вавилон»), ул. Владимира Антоновича - ул. Философская, ул. Надежды Алексеенко - ул. Уральская т.д.) и капитальный ремонт восьми.

Кроме того, с начала года коммунальное предприятие «Дорсервис» установило и заменило более 1300 дорожных знаков. До конца года в городе появятся еще около 1 тыс. Новых знаков.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю