В Днепре поговорили о ненависти к представителям сексменьшинств

26.06.2017 12:16

В Днепре представители власти, правозащитники и члены общественных организаций обсудили проблему преступлений на почве ненависти. Это те преступления, которые вызваны предвзятым отношением к определенным группам людей. Преступления ненависти к ЛГБТ встречаются практически во всех регионах Украины - только в Днепре за 2014-2016 годы известны сорок восемь таких правонарушений.

Круглый стол собрали по инициативе правозащитного ЛГБТ-центра «Наш мир». Его представители отмечают: любой человек по тому или иному признаку может стать жертвой преступления на почве ненависти. Это понятие отсутствует в украинском законодательстве, но закреплено в определенных международных стандартах.

«На счет ЛГБТ-общества есть разные мнения. И есть разные подходы в еврейской и других религиозных традициях. Мы поддерживаем то, что требуется защита, нужна толерантность. Даже если мы считаем, что это не хорошо, мы считаем, что эти люди должны иметь все права. И они равны, и должны находиться в безопасности», - считает член правления Днепропетровской еврейской общины Олег Ростовцев.

«Здесь вопрос не в сексуальных предпочтениях, а вопрос о правах. И в этом, я считаю, большая недоработка, - нельзя все спихивать на архаику, - недоработка, мне кажется, ЛГБТ-сообщества с точки зрения информирования», - заявил внештатный советник городского головы по культуре Евгений Гендин.

Читайте также: В Днепре пройдет марш ЛГБТ

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю