В Днепре планируют повысить стоимость проезда в троллейбусах и трамваях

05.11.2016 09:00

4 ноября в горсовете прошло заседание депутатской комиссии по транспорту, на которой была озвучена перспектива повышения цены билетов в общественном транспорте, в частности, в троллейбусах и трамваях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Днепр вечерний».

Руководитель департамента транспорта Игорь Маковцев рассказал, что себестоимость проезда в электротранспорте на каждого человека составляет как минимум 2,5 грн. А в условиях повышения цен на электроэнергию и планируемого увеличения минимальной зарплаты в 2 раза себестоимость проезда тоже вырастет. И сегодняшние 1,5 грн, которые пассажиры платят за билеты, не позволят качественно обслуживать людей.

Насколько вырастет проезд – на 50 коп. или 1 грн – пока неизвестно.

Читайте также: В Днепре снова подняли вопрос повышения стоимости проезда в маршрутках.

Комментарии
Иван
05.11.2016
Качественно обслужить, это как
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось