В Днепре перенесли концерт, посвященный памяти Кузьмы Скрябина

31.01.2017 12:11

На 31 января ДнепрОГА запланировала вечер памяти замечательного музыканта Андрея Кузьменко. В концерте примут участие сама группа «Скрябин», а так же музыканты из Днепра, Каменского и Николаева. Концерт перенесли из зала облгосадминистрации на площадь между зданиями ОГА и облсовета.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился общественный активист Олег Черненко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В первые два дня после размещения информации только в ФБ на концерт зарегистрировалось 1700 человек, и стало понятно, что тысячный зал не сможет вместить и десятой части всех желающих, которые явно появятся в течение месяца.

Поэтому решили перенести концерт на площадь у здания администрации.

Холодно, зима? Разве кого-то это пугает?

Музыкантов точно нет. На большой сцене для них поставят специальные обогревательные приборы, а зрителей согреют горячие чай и кофе.

А души поклонников согреют песни группы «Скрябин» и улыбки Андрея на большом светодиодном экране.

Будет тут же фотовыставка, посвященная Кузьме Скрябину, а также книжная выставка литературных произведений любимого музыканта.

Начало концерта в 19:00», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю