В Днепре открыто голосование за новый логотип города

11.07.2017 16:30

На голосование вынесены работы трех финалистов конкурса на лучшее концептуальное предложение идеи бренда Днепра и его логотип. Голосовать можно до 21 июля.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

На сайте коммунального предприятия «Агентство развития Днепра» можно просмотреть презентации конкурсантов и проголосовать.

Конкурс завершит финальная бренд-сессия. Каждая из трех работ еще раз получит экспертную оценку членов Оргкомитета по 7-ми критериям – оригинальность,  уникальность, конкуренция, этичность, лаконичность, привлекательность, технологичность, позитивность - от 1 до 10 баллов за каждый критерий. Решающее значение будут иметь итоги онлайн-голосования общественности, по которым работы получат еще до 30 баллов (в соответствии 30-20-10 дополнительных баллов за III-III места соответственно.

Победителя определят и объявят до 24 июля. Он получит диплом и награду от организаторов конкурса – 40 тысяч гривен на разработку полноценного бренд-бука г. Днепр.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет