В Днепре открыли 8 уголовных производств, связанных с демонтажем билбордов

16.01.2017 16:53

Полиция Днепра открыла 8 уголовных производств, связанных с нарушениями публичной безопасности при демонтаже рекламных конструкций.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

При демонтаже рекламных конструкций в  Днепре, которые происходили в период с 28 декабря 2016 года по 13 января 2017 года, на охрану публичной безопасности ежедневно в дни проведения демонтажа было задействовано от 200 до 280 полицейских.

Всего было зарегистрировано 35 сообщений, связанных с нарушениями публичной безопасности при демонтаже, из них 2 - анонимные. На данный момент досудебное расследование начато по 8 фактам, в частности по ч.2 ст. 296 УК Украины (хулиганство), ч.1 ст.194 УК Украины (умышленное уничтожение или повреждение имущества), ч.1 ст.185 УК (кража), ч.1 ст.259 УК Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан , уничтожения или повреждения объектов собственности). Также открыто уголовное производство по ч.2 ст. 345 УК (угроза или насилие в отношении работника правоохранительного органа).

Следует отметить, что во время работ по демонтажу билбордов на месте отсутствовали представители Государственной исполнительной службы.

Благодаря принятым работниками полиции мерам грубых нарушений общественного порядка не зафиксировано, пострадавших нет.

Комментарии
Вит
20.01.2017
Ублюдки муниципалы и полицаи купленные ФЕлатовым
Павло
16.01.2017
В белой норковой шубе гражданка Збарская?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю