В Днепре открыли 8 уголовных производств, связанных с демонтажем билбордов

16.01.2017 16:53

Полиция Днепра открыла 8 уголовных производств, связанных с нарушениями публичной безопасности при демонтаже рекламных конструкций.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

При демонтаже рекламных конструкций в  Днепре, которые происходили в период с 28 декабря 2016 года по 13 января 2017 года, на охрану публичной безопасности ежедневно в дни проведения демонтажа было задействовано от 200 до 280 полицейских.

Всего было зарегистрировано 35 сообщений, связанных с нарушениями публичной безопасности при демонтаже, из них 2 - анонимные. На данный момент досудебное расследование начато по 8 фактам, в частности по ч.2 ст. 296 УК Украины (хулиганство), ч.1 ст.194 УК Украины (умышленное уничтожение или повреждение имущества), ч.1 ст.185 УК (кража), ч.1 ст.259 УК Украины (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан , уничтожения или повреждения объектов собственности). Также открыто уголовное производство по ч.2 ст. 345 УК (угроза или насилие в отношении работника правоохранительного органа).

Следует отметить, что во время работ по демонтажу билбордов на месте отсутствовали представители Государственной исполнительной службы.

Благодаря принятым работниками полиции мерам грубых нарушений общественного порядка не зафиксировано, пострадавших нет.

Комментарии
Вит
20.01.2017
Ублюдки муниципалы и полицаи купленные ФЕлатовым
Павло
16.01.2017
В белой норковой шубе гражданка Збарская?
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет