В Днепре откроют хостел в стиле ГУЛАГовского барака

21.09.2016 09:22

Разработчик туристической концепции Днепра, депутат горсовета Владимир Панченко рассказал, что в Днепре в ближайшее время будут разработаны два туристических маршрута: «Днепр - город трех крепостей» и «Совиет индастриал» - парк советского периода.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на dp.vgorode.ua.

«Практически готова казацкая программа Днепр – город трех крепостей. Этно-парк и фестиваль рассчитан в большей степени на украинцев. Второй маршрут будет привлекательным для иностранцев. Каждый иностранец, по расчетам, будет оставлять в городе 200-300 долларов за один приезд. При наличии привлекательных базовых культурных событий, которые называются магнитами, в город будут привлекаться туристы. Будет действовать эффект супермаркета, когда турист приезжает на одно из направлений, а затем его привлекают другие экскурсионные программы и культурные мероприятия», — сказал Панченко.

«Самар-Днепр-Парк» планируют открыть в 2017 году. Организаторы хотят создать новый культурный центр Восточной Европы вокруг средневековой крепости и проводить этно-фест ежегодно.

Парк советского периода будет на Слобожанском проспекте в парке Дружбы. Площадь - 90 га, расстояние от центра города - 10 км. В парке будут проходить тематические экскурсии, творческие выставки и научные конференции.

В парке хотят разместить:

Музей советской монументальной скульптуры.

Секретное советское КБ (реконструкция).

Открытые лектории и медиа-павильоны.

Реконструкция ГУЛАГа с вышками, бараками, карцером, вагоном-музеем депортации.

Перфоманс-шоу - пионеры, наряд НКВД, дружинники.

Хостел в стиле ГУЛАГовского барака.

Выставка ретро-автомобилей.

Сувенирные магазины.

Тематический ресторан.

Магазин в стиле советского периода.

Барбекю-зона.

Паркинг.

 

Фото: panoramio.com.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня-листопада поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 202,3 млрд грн. Це на 41,4 млрд грн, або на 25,7% більше січня-листопада минулого року.

Зокрема, у листопаді 2018 року ДФС було забезпечено 18,6 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з листопадом 2017 року цей показник зріс на 2,7 млрд грн, або на 17%.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

 

Подробнее

Впродовж січня – листопада 2018 року на телефонний номер сервісу ДФС України «Пульс» від громадян Дніпропетровської області надійшло 565 звернень, які розглянуті вчасно та вирішені позитивно.

Наразі більше половини мешканців регіону цікавлять питання щодо подання звітності та реєстрації накладних (296 звернень). Крім того, 170 платників порушили питання щодо організації роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області, 34 дзвінки стосувались роботи системи електронного адміністрування ПДВ тощо.

«Головний принцип роботи сервісу «Пульс» – зворотній зв’язок та оперативне вирішення питань платників. Ефектом такого зв’язку стає покращення сервісного супроводу підприємництва області», – зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

Нагадаємо, номер телефону сервісу ДФС України «Пульс» 0800-501-007 (напрямок «4»). Лінія працює цілодобово.

 

Подробнее

З початку 2018 року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Дніпропетровській області проведено всього 1721 документальна перевірка та 360 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО.

За результатами перевірок до бюджету надійшло 303,8 млн грн грошових зобов’язань (з урахуванням фінансових санкцій).

Такі показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки викриття схем та правопорушень.

У листопаді поточного року після судового оскарження підприємством КП «Д» сплачено до місцевого бюджету грошовими коштами 5,0 млн грн, що були донараховані за результатами позапланової перевірки, яка проведена в рамках кримінального провадження Офісом великих платників податків.

 

Подробнее

Громадяни продовжують оформлювати транспортні засоби з іноземною реєстрацією. Лише за минулу добу було здійснено митне оформлення 575 автівок, за які сплачено 38 млн гривень.

Загалом, станом на 14 грудня 2018 року, з початку дії нових правил ввезення транспортних засобів (з 25 листопада 2018 року) було оформлено майже 2,8 тис. транспортних засобів на єврономерах. Сума сплачених митних платежів склала майже 187,1 млн гривень. Для порівняння: станом на 13 грудня оформлено майже 2,2 тис. автівок на 149 млн гривень.

Найактивніше громадяни розмитнюють транспортні засоби у Чернівецькій області – 677 автомобілів, Волинській – 604, місті Києві – 414 та Рівненській області – 202.

Нагадаємо, що Законом України від 08 листопада 2018 року № 2612-VIIІ „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України” для громадян встановлено нові умови ввезення транспортних засобів.

При цьому передбачено перехідний період 180 діб для тих громадян, які ввезли автомобіль з 1 січня 2015  року до набрання чинності цим законом. Протягом цього часу громадяни мають можливість оформити свої транспортні засоби, які були ввезені на територію України протягом вказаного періоду і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось