В Днепре откроют хостел в стиле ГУЛАГовского барака

21.09.2016 09:22

Разработчик туристической концепции Днепра, депутат горсовета Владимир Панченко рассказал, что в Днепре в ближайшее время будут разработаны два туристических маршрута: «Днепр - город трех крепостей» и «Совиет индастриал» - парк советского периода.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на dp.vgorode.ua.

«Практически готова казацкая программа Днепр – город трех крепостей. Этно-парк и фестиваль рассчитан в большей степени на украинцев. Второй маршрут будет привлекательным для иностранцев. Каждый иностранец, по расчетам, будет оставлять в городе 200-300 долларов за один приезд. При наличии привлекательных базовых культурных событий, которые называются магнитами, в город будут привлекаться туристы. Будет действовать эффект супермаркета, когда турист приезжает на одно из направлений, а затем его привлекают другие экскурсионные программы и культурные мероприятия», — сказал Панченко.

«Самар-Днепр-Парк» планируют открыть в 2017 году. Организаторы хотят создать новый культурный центр Восточной Европы вокруг средневековой крепости и проводить этно-фест ежегодно.

Парк советского периода будет на Слобожанском проспекте в парке Дружбы. Площадь - 90 га, расстояние от центра города - 10 км. В парке будут проходить тематические экскурсии, творческие выставки и научные конференции.

В парке хотят разместить:

Музей советской монументальной скульптуры.

Секретное советское КБ (реконструкция).

Открытые лектории и медиа-павильоны.

Реконструкция ГУЛАГа с вышками, бараками, карцером, вагоном-музеем депортации.

Перфоманс-шоу - пионеры, наряд НКВД, дружинники.

Хостел в стиле ГУЛАГовского барака.

Выставка ретро-автомобилей.

Сувенирные магазины.

Тематический ресторан.

Магазин в стиле советского периода.

Барбекю-зона.

Паркинг.

 

Фото: panoramio.com.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат