В Днепре опубликован список больниц с бесплатным обслуживанием

20.07.2017 10:30

На сайте ДнепрОГА теперь можно посмотреть карту больниц, где днепряне могут получить бесплатную медицинскую помощь. В эти больницы за средства областного бюджета были куплены разные аппараты и приборы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист Вячеслав Поездник, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не так давно я на ФБ начал разговор касательно медобслуживания в больницах. Тема касалась вопроса, что за обследование на неких аппаратах, которые были куплены за БЮДЖЕТНЫЕ деньги ушлые врачи пытаются сбить с пациентов деньги, мотивируя это тем, что надо покупать расходники или просто вообще ничего не говоря – просто стоит это столько и все – плати.

Так вот, по теме я начал наезжать немного на ОГА области, а если точнее, то на Юрия Голика. Ну мол вот на сайтах пишут, ОГА туда купила аппараты, туда приборы и тд, а де людям узнать куда и что было куплено за все время? Бо мол тока пиаритесь на покупках и вручении, а потом с нас там еще денег дерут за обследование»¸– пишет активист.

Через некоторое время на сайте на сайте ОГА появилась карта со всеми больницами област,и в которые за средства областного бюджета были куплены разные аппараты и приборы и обследования на них полностью бесплатное.

«Теперь любой горожанин может зайти на карту, выбрать больницу куда его послали врачи делать обследование и посмотреть, а не купили ли тот аппарат за его налоги? А если купили, то можно распечатать список с сайта и дать тому наглому врачу эту распечатку вместо тех денег, что он вымогает.

На карте пока представлены не все больницы куда купили оборудование, но Ольга Горб занимается этим вопросом и дополняет список. Пользуйтесь картой на здоровье и перестаньте врачам-рвачам давать деньги», – добавил активист.

Как это повлияет на рейтинг:
Лидер общественной организации "Закон один для всех"
Подробнее
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю