В Днепре общественники пикетировали ОГА из-за госбюджета (ФОТО)

01.10.2016 11:00

30 сентября на площадке между зданиями ОГА и облсовета состоялся митинг общественников, организованный ОО «Приумножим славу Приднепровья». По словам главы организации Виктора Березки, митинг получился не очень многочисленным – пришло порядка 150 человек. Люди пришли выразить свой протест против принятия бюджета Украины на 2017 год в том виде, в котором он сейчас существует.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Принятие бюджета в нынешнем виде даст основание Кабмину творить пока до конца не раскрываемые негативы. Можно предполагать, что результатом массовой приватизации станет увольнение работников в ходе этого процесса. Начнет хиреть мелкий и средний бизнес, поскольку намечается увеличение налогов. Аграрный сектор лишат существующих льгот. Но больше всех пострадают пенсионеры.

Пенсионерам намечается символическое увеличение пенсий с 1 мая со 1247 до 1312 грн. Но при этом они будут лишены всех льгот, в т.ч. по проезду в общественном транспорте. И даже в электричках планируется ввести платный проезд для нынешних льготников. Эта же судьба ожидает инвалидов, чернобыльцев, афганцев и других схожих категорий. При этом удивляет безразличие студентов, ведь и их коснется эта же проблема – решается судьба существования стипендий»,- написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной общественной организации "Приумножим славу Приднепровья"
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Примножимо славу Придніпров'я"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю