В Днепре общественники пикетировали ОГА из-за госбюджета (ФОТО)

01.10.2016 11:00

30 сентября на площадке между зданиями ОГА и облсовета состоялся митинг общественников, организованный ОО «Приумножим славу Приднепровья». По словам главы организации Виктора Березки, митинг получился не очень многочисленным – пришло порядка 150 человек. Люди пришли выразить свой протест против принятия бюджета Украины на 2017 год в том виде, в котором он сейчас существует.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Принятие бюджета в нынешнем виде даст основание Кабмину творить пока до конца не раскрываемые негативы. Можно предполагать, что результатом массовой приватизации станет увольнение работников в ходе этого процесса. Начнет хиреть мелкий и средний бизнес, поскольку намечается увеличение налогов. Аграрный сектор лишат существующих льгот. Но больше всех пострадают пенсионеры.

Пенсионерам намечается символическое увеличение пенсий с 1 мая со 1247 до 1312 грн. Но при этом они будут лишены всех льгот, в т.ч. по проезду в общественном транспорте. И даже в электричках планируется ввести платный проезд для нынешних льготников. Эта же судьба ожидает инвалидов, чернобыльцев, афганцев и других схожих категорий. При этом удивляет безразличие студентов, ведь и их коснется эта же проблема – решается судьба существования стипендий»,- написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной общественной организации "Приумножим славу Приднепровья"
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Примножимо славу Придніпров'я"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский