В Днепре оборвался лифт с двумя пассажирами (ВИДЕО)

20.06.2017 08:02

В Днепре мужчина едва не поплатился жизнью, воспользовавшись лифтом - подъемник оборвался с открытыми дверями. Жители дома говорят: в последнее время с подозрением относились к лифту, однако коммунальщики на обращения не отреагировали. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Максим Юрков попал в травматологию - у мужчины ушибы и сложный перелом бедра. Врачи говорят: вообще чудо, что Максим выжил, ведь в подобных случаев шансов добраться больницы очень мало.

Сам пострадавший говорит: утро начиналось привычно. Он шел на работу, зашел в лифт. И вдруг подъемник оборвался и зажал его между плитами 11 этажа. В кабине в это время была еще женщина, но она осталась целой.

Спасла мужчину соседка - услышав крики, она сразу вызвала спасателей. Те же в свою очередь долго пытались освободить мужчину - это оказалось непросто.

На предприятии, которое обслуживает лифт, говорят следующее: да, лифт старый, но его ремонтировали несколько недель назад. А то, что он упал, свидетельствует о нарушении правил эксплуатации.

Однако такая версия не нравится ни жителям дома, ни правоохранителям. Полицейские уже открыли уголовное производство.
Семья Максима Юркова готовит иск в суд. Говорят, не ставят целью отсудить компенсацию, а хотят привлечь к ответственности. Ведь такая небрежность может привести к смерти.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю