В Днепре обещают 20 тыс. грн за информацию о троллейбусных вандалах (ВИДЕО)

14.11.2016 13:00

Два дня подряд на пр. Яворницкого неизвестные разбивали стекла в троллейбусах. В полиции открыли уголовное производство по ст. Хулиганство, а городские власти пообещали 20 тыс. грн вознаграждения за информацию, которая поможет поймать вандалов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Начальник департаменту транспорта и охраны окружающей среды Днепровского горсовета Игорь Маковцев рассказал, что оба троллейбусы повредили абсолютно одинаково. Троллейбусы за ночь отремонтировали собственными силами и выпустили на маршруты. Говорит, что простой сейчас невозможен - график движения первого троллейбуса сломает и одна «больная» машина.

«Тот троллейбус, который пострадал первым, на данный момент уже находится на линии, ему было заменено временное стекло на первой двери. Сейчас ждем оригинал. Заменим на оригинал. Во втором троллейбусе зафиксировано остекление дополнительной клеящей пленкой, и он также находится на маршруте», - сказал Маковцев.

Правоохранители говорят: патрульная полиция будет иметь в виду подозрительный участок маршрута первого троллейбуса. По факту второго инцидента также открыли уголовное производство по признакам части первой статьи 296 Уголовного кодекса Украины - хулиганство. Злоумышленнику или группе грозит штраф или ограничение свободы сроком до трех лет.

«Мы считаем, что кто-то механически повреждает двери троллейбуса. То есть, либо это выстрел из воздушки, или эти камни. Потому что от пули на стекле не нашли повреждений. По обоим фактам возбуждены уголовные производства. Мы предполагаем, что это один и тот же человек, так как эти два события происходят в одно и то же время, и на одном же месте. То есть, кто-то намеренно повреждает это стекло», - рассказала пресс-секретарь ГУ Нацполиции Днепропетровской области Анна Старчевская.  

Между тем, горсовет повысил ставки по любую информацию о злоумышленниках: теперь вознаграждение будет составлять 20 000 гривен.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю