В Днепре неизвестные спилили елки в центре города (ФОТО)

26.12.2016 11:25

Ночью на пр. Поля (пр. Кирова) полицейские задержали двух неизвестных, которые с помощью ножовки спилили несколько деревьев, растущих на проспекте.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу патрульной полиции.

«Пилильщики» не смогли рассказать, с какой целью они это сделали, поэтому для них вызвали следователей.

Напомним, что штраф ущерб за одну самую маленькую елочку составляет около 450 грн, плюс штраф – от 5 до 10 необлагаемых налогом минимумов.

Комментарии
mzeom@ukr.net
26.12.2016
треба заставити ,,пилільшиків ,, в и р о с и т и не меньше 10 дерев в місті шоби вони доглядали та охороняли дерева від таких самих, якими вони були самі ! м о ж е ц е з м о ж е ПРИПИНИТИ ВАРВАРСЬКЕ ЗНИШЕННЯ СОСЕН ТА ЯЛИН В МІСТІ !
snegyrochka
26.12.2016
Показать лицо .Пусть видят своих героев
Лара
26.12.2016
А зачем лицо затерто? Наоборот, пусть Днепр видит этих козлов.
dead moroz
26.12.2016
какой штраф? отрубить руки этим уродам.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю