В Днепре назначили дату обсуждения проекта реконструкции Вокзальной площади

16.12.2016 09:55

Согласно распоряжению городского головы от 15 декабря, обсуждение проекта реконструкции Вокзальной площади состоится 27 декабря в здании мэрии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

При этом на обсуждение попадут только те участники, которых выберет организационный комитет. В него входят мэр Борис Филатов, его заместитель Михаил Лысенко, начальник ГлавАПУ Дмитрий Волик, а также два советника на общественных началах – Юрий Лозовенко и Яника Мерило. Со списком присутствующим оргкомитет должен определиться до 22 декабря.

Результатом обсуждения может быть утверждение предложенной концепции реконструкции Вокзальной площади или изменение этой концепции. Во втором случае возможно предоставление уточненного технического задания проектировщику или отказ от предыдущей концепции с дальнейшим проведением конкурса проектов, в зависимости от объема предлагаемых изменений.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Архимандрит Никанор
16.12.2016
А громадськiсть тут нiдо чого ?
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю