В Днепре на журфаке открыли памятный знак в честь выпускника, погибшего в АТО (ФОТО)

06.12.2016 16:08

Сегодня, 6 декабря, на факультете систем и средств массовой коммуникации Днепровского национального университета им. О. Гончара состоялась церемония открытия памятного знака в честь Александра Черникова, погибшего в боях возле Авдеевки 22 января 2015 года.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал Andriy Russu, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

За свою карьеру журналист успел поработать на «Резонанс ТВ»,  «Приват TВ Днепр», 9-м канале, в изданиях The Kyiv Times и nctv.in.ua.

Александр Черников был посмертно награжден орденом «За мужество» при защите суверенитета и независимости Украины.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю