В Днепре на стадионе «Трудовые резервы» некачественно укладывают асфальт (ФОТО)

10.10.2016 10:53

Вице-президент Федерации легкой атлетики Днепропетровской области Александр Охрименко заявил, что на стадионе «Трудовые резервы», которые реконструируют за счет средств областного бюджета, некачественно уложили первый слой асфальта.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Недолго музыка играла, недолго радовались мы. На фото – первый слой асфальта на «Трудовых резервах». Даже моих скромных познаний хватает понять, что качество укладки и качество этого асфальта просто никакое. Уклон отсутствует, а вода уходит в трещины. Очень опасаемся, что наш стадион повторит судьбу стадиона в Белой Церкви», - написал он.

Читайте также: Легкоатлеты Днепра призвали к ответу Резниченко и Пригунова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю