В Днепре может вспыхнуть очередной скандал вокруг экс-главы городского теризбиркома

10.02.2017 10:58
К многочисленному списку фальсификаций бывшей главы городской территориальной избирательной комиссии Днепра Валентины Панкулич может добавиться включения в состав депутатского корпуса горсовета 7-го созыва депутата, который во время выборов 2015 года не набрал необходимого количества голосов.
 
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Днепропетровская панорама.
 
В ситуации фигурируют двое представителей «Оппозиционного блока», которые тогда баллотировались в городской совет. По версии скандальной экс-председательницы ТИК Валентины Панкулич, последнее, 26-е место в избирательном списке досталось Назарию Постольник, который, как оказалось впоследствии, на самом деле занял лишь 30-е место. И неизвестным образом Назарию Постольнику прибавилось аж 0,5% голосов, и он «поменялся» местами с тогдашним кандидатом в депутаты Игорем Маринкевич.
 
На разные результаты волеизъявления днепрян обратили внимание в Центральной избирательной комиссии. Проанализировать их и найти ошибку удалось действующей Днепровской ТИК. После досрочного прекращения полномочий Валентины Панкулич городская комиссия получила доступ ко многим документам, которые бывшая глава теризбиркома вместе с секретарем скрывали от посторонних глаз.
 
Решение по делу двух претендентов на депутатство должен вынести суд.
Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю