В Днепре кредитные фирмы приобретают базы личных данных горожан

07.11.2017 13:15

В Днепре кредитные компании получили доступ у личной информации жителей города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

По словам днепрянина Сергея Шишкина, 3 ноября он получил звонок от компании "Prime Capital". Сотрудник компании назвал собеседника по имени-отчеству. На вопрос, откуда у компании подобная информация, сотрудник ответил, что личные данные им предоставила СБУ.

Пресс-служба СБУ, в свою очередь, утверждает, что получить любые данные из их баз невозможно.

Сотрудник компании "Prime Capital" по имени Александр, с которым удалось звязаться журналистам, ответил, что сотрудника, сославшегося на СБУ, оштрафовали. На вопрос, откуда же кредитная компания знает личные данные днепрян, Александр ответил, что "базы имеют свойство продаваться".

Действия сотрудников кредитной компании подпадают под ст. 188-39 КУоАП, и предусматривает штраф в размере от ста до одной тысячи необлагаемых минимумов доходов граждан

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю