В Днепре коммунальщикам не дали снести киоск с Петриковской росписью (ФОТО)

07.11.2016 15:45

В городе в очередной раз произошел конфликт между представителями ОО «Самозащита предпринимателей» и коммунальщиками, которые хотели снести хлебный киоск на ул. Озерной (ул. Шмидта).

Об этом на своей странице в Фейсбук написала пресс-секретарь «Самозащиты» Оксана Еськова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Расскажите нам, чем вам хлебный киоск, украшенный Петриковской росписью, не угодил!?

Стоит себе хлебный киоск! Никого не трогает! Булками торгует! Налоги-сборы оплачены! Документы в порядке. Заявление на продление договора в КП «Благоустрий ворсовета» поданы своевременно. От КПшников ни звука: документы готовят. Ничто беды не предвещало!

На тебе! Муниципалы, манипулятор, титушки, газовые баллоны...», - написала она.

В общественной организации недоумевают, почему коммунальщиков заинтересовал именно хлебный киоск, а не находящийся по соседству табачный, куда, как видно по фотографиям, выстроилась длинная очередь из студентов техникума, расположенного рядом.

Комментарии
Павло
07.11.2016
А просто зарегистрировать киоск слабо!?
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось