В Днепре киоски устанавливают на парковках и остановках (ФОТО)

13.02.2017 09:33

Жители Днепра заявляют о появлении новых МАФов, нарушающих правила благоустройства города.

Об этом говорится на странице сообщества «АнтиМАФия Днепр» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На рынке «Северный», который находится на ул. П. Калнышевского (ул. Косиора), киоск установили прямо посредине парковки.

А на ж/м Победа-5 ларек «приклеили» к троллейбусной остановке. «Бросили электричество от рядом стоящего ларька с хлебом. Основной товар будут сигареты, и может быть, что- то типа батончики «Марс». На вопросы, что с документами, советовали «не париться», - рассказала днепрянка Марина Гатченко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось